BİLGİ YARIŞMASI

“Kur’ân’da Adı Geçen Peygamberler” ismini taşıyan Bilgi Yarışması 26 Nisan 2009 tarihinde Kadırga Kültür Merkezinde gerçekleştirildi. Yarışmacı olarak ilk ve ortaöğretim öğrencilerinin katıldığı program, halkımızın da yoğun ilgisiyle daha bir renkli ve heyecanlı hâle geldi.

Devamını oku...

HADİS YARIŞMASI FİNALİ

29 Nisan 2012 tarihinde ön elemesi yapılan Medeniyet Derneği Hadis Yarışması'nın finali 27 Mayıs 2012 Pazar günü saat 18:00'de Güngören Kültür Merkezi'nde yapılacaktır. Derneğimiz kültür merkezlerini temsilen yarışacak adaylarımız aşağıdaki gibidir:

Devamını oku...

SİYER YARIŞMASI TÜRKİYE FİNALİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Medeniyet İlim Kültür ve Dayanışma Derneği Ortaöğretim Birimi’nin düzenlemiş olduğu Liselerarası Siyer Yarışması Türkiye Finali İstanbul'da Zübeyde Hanım Kültür Merkezi'nde gerçekleştirildi. 

Devamını oku...

MEDENİYET DERNEĞİ SİYER YARIŞMASI SONUÇLARI

Siyer Yarışması, 22 Eylül 2012 Cumartesi saat 14:00’te Medeniyet Derneği kültür merkezlerinde yapıldı. 1. Bağcılar Kültür Merkezi’nden Eyüp Malay, 2. Bağcılar Kültür Merkezi’nden Hüseyin Tosun olurken. 3.lüğü ise Bağcılar Kültür Merkezi’nden Naif Yavuz ve Kumkapı Kültür Merkezi’nden Sinan Kaçmaz paylaştı.

Devamını oku...

tefsir dersi 2020

Yazanlarımız