LİSELİ ÖĞRENCİLERİMİZLE OKUMA KAMPI

lise okuma kampi

Yarıyıl tatilinde liseli genç kardeşlerimizle gerçekleştirdiğimiz okuma kampında Nouman Ali Khan'ın "Dirilt Kalbini" isimli kitabını okuduk. Başakşehir Kültür Merkezi'nde iki gün süren programda cemaatle namazlar kılındı, Kur'an-ı Kerim okundu, çeşitli etkinliklerle program icra edildi.

Devamını oku...

LİSELİ ÖĞRENCİLERDEN İSTANBUL GEZİSİ

lise ankara istanbul

Medeniyet Vakfı Ankara Şubesi'nden liseli kardeşlerimiz kıymetli hocaları ile birlikte 15-16 Haziran tarihlerinde kültür başkentimiz İstanbul’a bir gezi gerçekleştirdi. Gezi kapsamında İstanbul'un kültürel ve tarihi mekanları başta olmak üzere birçok yer ziyaret edildi.

Devamını oku...

SULTANGAZİ KÜLTÜR MERKEZİNDE YAZ OKULU

medeniyet vakfi sultangazi yazokulu

Vakfımız, yaz tatilinin gelmesi ile birlikte yarınlarımızın umudu çocuklarımıza yönelik İstanbul başta olmak üzere birçok ilde Yaz Okulu Programlarını başlatmış bulunuyor. Yaz okulu programlarından gayemiz, çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan ve ortamlardan uzak kalmasını sağlamak,

Devamını oku...

ORTAÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİMİZ İFTARDA BULUŞTU

ortaogretim iftar

Medeniyet Vakfı İstanbul Şubesi Ortaöğretim Birimi'nin düzenlediği iftar programımız Medeniyet Vakfı Güneşli Kültür Merkezimiz'de gerçekleşti. Programa Bağcılar, Güneşli ve Sultangaz'deki kültür merkezlerimizden orta öğretim ve lise öğrencileri katıldı.

Devamını oku...

ADANA ŞUBEMİZDE YAZ OKULU DEVAM EDİYOR

medeniyet vakfi adana yazokulu

Medeniyet Vakfı Adana Şubesi Fevzipaşa Kültür Merkezi’nde yaz okulu tüm hızıyla devam ediyor. Genç neslimizi kötü alışkanlıkların ve ahlaksızlığın yayıldığı ortamlardan uzak tutarak, İslam’ın ahlak ve edebine uygun eğitilmelerine ve sosyalleşmelerine katkı sunmayı amaçlayan vakfımız

Devamını oku...

tefsir dersi 2020

Yazanlarımız