• GÖREVLENDİRMEDE TEMEL ÖLÇÜLER

      İnsanların dünya hayatlarını idame ettirebilmeleri başkalarının katkılarına bağlı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu durum aynı zamanda zorunluluk ifade eder. Çünkü toplumsal bir hayat içerisinde sadece insanların değil, bütün canlıların hayatlarını devam...

DUYURULAR

MEZUNLAR KIZILCAHAMAM'DA BULUŞTU

ankara mezunlar

Medeniyet Vakfı bünyesinde faaliyetlerine devam eden ve farklı üniversitelerden öğrencileri bünyesinde barındıran “Genç Medeniyet"in her sene düzenlediği “Geleneksel Mezunlar Buluşması” bu sene Kızılcahamam Eliz Otel’de gerçekleştirildi.

Ankara’da üniversite eğitimlerini alıp Türkiye’nin farklı kentlerinde hayatına devam eden 45 mezunumuzun katıldığı program Ebubekir Sıddık Solmaz’ın, buluşmanın mahiyetini ve programın içeriğini sunmasıyla başladı. Ardından Vakıf Başkanımız Ömer Küçükağa ile Mütevelli Heyeti üyelerinde İbrahim Hakkı Toprak kısa birer selamlama konuşması yaptılar. Sosyal tesislerde çeşitli etkinliklerle eğlenceli vakit geçirilerek günün yorgunluğu atıldı. Akşam düzenlenen programda mezunların eğitim sürelerinde birlikte yaptıkları eğitimler ve aktiviteleri içeren bir slayt gösterisi izlendi. Akabinde Ömer Küçükağa hocamız gelen sorularla birlikte bizlere anılarını anlattı. 

Pazar günü sabah kahvaltısının ardından Soğuksu Milli Parkında doğa yürüyüşü yapıldı. Akabinde 2018-2019 eğitim yılı kapsamında yürütülen faaliyetler konuşuldu. Mezunların verdiği tavsiyelerle beraber, mezunlar buluşmasının değerlendirmesi yapıldıktan sonra program sona erdi.

ankara mezunlar 1

ankara mezunlar 2

ankara mezunlar 3

ankara mezunlar 4

 ankara mezunlar 6

ankara mezunlar 7

tefsir dersi 2020

ilka kayit 2020 sinav

Yazanlarımız