• AÇILIM - ATILIM

   Sıkışan ve daralan her kişi, her müessese, her devlet, her anlayış ve düşünüş, her medeniyet; atılım ve açılım yapmak ister. Bu sanıldığı kadar kolay ve hemeninde olabilecek bir durum değildir. Bu işin sancısını çekenler, -ister kişi olsun ister...

DUYURULAR

GENÇLİK KAMPIMIZ PAMUKOVA'DA GERÇEKLEŞTİ

gençlik kampı pamukova 2023  1

9 -12 Haziran 2023 tarihleri arasında Medeniyet Vakfı Ortaöğretim Birimi olarak GSB Sakarya Pamukova Bakacak kampında İstanbul’da ikamet eden genç kardeşlerimizle kampımızı gerçekleştirdik. Sabah namazı ve kahvaltı ile güne başlayan genç kampçılarımız, gün boyunca matrak, labirent, masa tenisi, langırt, futbol, mini golf gibi birçok etkinlikte bulundu.

 

Kampçılarımız bir taraftan eşsiz doğa manzarasında kamp etkinliklerinde bulunurken diğer taraftan maneviyat istasyonu ile tabiat ve yaratılış üzerinde tefekkür gerçekleştirdiler.

Kampın ikinci gününde rehberimiz eşliğinde İznik gezisi gerçekleştirilerek doğal ve tarihi yerlerimiz gezildi. Aynı günün akşamında kamp ateşi yakılarak marşlar, ezgiler, şiirler eşliğinde veda programı düzenlendi. Kampın üçüncü gününde yapılan kahvaltının ardından programımız sona erdi.

gençlik kampı pamukova 2023  2

gençlik kampı pamukova 2023  3

gençlik kampı pamukova 2023  4

gençlik kampı pamukova 2023  5

gençlik kampı pamukova 2023  6

gençlik kampı pamukova 2023  7

gençlik kampı pamukova 2023  8

gençlik kampı pamukova 2023  9

tefsir dersi 2020

whatsapp takip edin

Yazanlarımız