• GÖREVLENDİRMEDE TEMEL ÖLÇÜLER

      İnsanların dünya hayatlarını idame ettirebilmeleri başkalarının katkılarına bağlı olduğu bilinen bir gerçektir. Bu durum aynı zamanda zorunluluk ifade eder. Çünkü toplumsal bir hayat içerisinde sadece insanların değil, bütün canlıların hayatlarını devam...

DUYURULAR

EĞİTİMCİ GELİŞTİRME PROGRAMI

egp site

Eğitimci Geliştirme Programı (EGP), çocuk ve gençlere yönelik faaliyet yapan eğitimcilerin ve eğitim gönüllülerinin pedagojik formasyonunu geliştirir. Ev Okulu ve İzcilik benzeri çalışmalarla eğitim verilecektir.

EGP’de temel dinî bilgiler verilmez ancak bu birikim gerekli görülür. Bu sebeple EGP giriş sınavları temel dinî bilgiler ile okuma, anlama ve akıl yürütmeyi ölçen yazılı sınav, Kur’an-ı Kerim’i yüzünden okuma düzeyini ölçen sözlü sınav ve iletişim becerilerini değerlendiren mülakat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır. Yazılı ve sözlü sınavlarda %70 başarı düzeyi beklenmektedir. Katılımcılar yoklama yapılarak takip edilmekte ve sınavlara girebilmeleri devamlılığa bağlı olmaktadır. İkinci aşamaya geçme ve programı tamamlama sürecinde de çeşitli sınavlar yapılmaktadır.

Not: Programlarımız 2 Şubat - 26 Nisan tarihleri arasında pazar günleri saat 10.00 - 15.00 arası gerçekleşecektir.

Not: Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilecek ve yarı-zamanlı çalışma imkanı sunulacaktır.

Detaylı bilgi için: 0535 890 16 33

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız

egp medeniyet

 
tefsir dersi 2020

ilka kayit 2020 sinav

Yazanlarımız