• BAYRAM MESAJI 2023

      Hayatın iniş-çıkışları, ruhumuzun iniş-çıkışlarının dünyamıza aksetmesidir. Bu hali en iyi Ramazan'da ve Bayramlarda yaşarız. Ruhumuz Ramazan'la yücelere erişti ve şimdi yücelerden bir kutlu kutlamayla yere, gerçeğe, hayatın acı taraflarına inişe...

DUYURULAR

AFGANİSTAN'A KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ

afganistana kardeşlik köprüsü 1

Yaklaşık 25 yıldır işgal altında olan kadim İslam yurdu Afganistan son günlerde ciddi bir ekonomik kriz ile boğuşmakta, temel gıda, sağlık ve hijyen malzemelerine erişmekte zorluklar yaşamaktadır.

Afganistan’daki kardeşlerimizin yokluk ve yoksullukla mücadele ettiği bir zamanda Medeniyet Vakfı olarak İHH İnsani Yardım Vakfı ile birlikte kardeşlerimizin yaralarını bir nebze olsun sarmak adına yardım kampanyası düzenledik. Tohum, gıda kolisi, hijyen paketinden oluşan kampanyamıza sizler de istediğiniz tutarda bağış yaparak ihtiyaç sahiplerine yardım eli uzatabilirsiniz.

Yardım kampanyamız 30 Nisan 2022 tarihi itibariyle sona ermiştir. Hayırsever kardeşlerimize desteklerinizden dolayı teşekkür eder, Rabbimizden hayırlarınızı kabul etmesini, ecirlerinizi kat kat vermesini niyaz ederiz.

afganistana kardeşlik köprüsü 2

tefsir dersi 2020

whatsapp takip edin

Yazanlarımız