• AÇILIM - ATILIM

      Sıkışan ve daralan her kişi, her müessese, her devlet, her anlayış ve düşünüş, her medeniyet; atılım ve açılım yapmak ister. Bu sanıldığı kadar kolay ve hemeninde olabilecek bir durum değildir. Bu işin sancısını çekenler, -ister kişi olsun ister...

DUYURULAR

BAĞIŞLARIMIZ DEPREMZEDELER İÇİN

depremzedelere yardım

Kahramanmaraş'ta meydana gelen Hatay, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya'da bir çok insanımızı etkileyen deprem sonrası vakfımız gönüllüleri ile deprem bölgelerine giderek depremzede kardeşlerimize yardımlarda bulunduk.

İstanbul, Adana, Ankara, Niğde, Konya ve daha başka illerden gelen ayni yardımlar ile banka hesaplarımıza yapmış olduğunuz nakdi yardımları depremzede kardeşlerimize ulaştırdık. Vakıf gönüllülerimiz ile birlikte sıcak çorba, çay, su, battaniye, elektirikli ısıtıcı, çocuk maması, çocuk bezi vb. ihtiyaç duyulan yardımları deprem bölgelerindeki mağdur kardeşlerimize ilk andan itibaren ivedilikle ileterek yaraları sarmaya çalıştık.

Adana arama-kurtarma dahil çeşitli faaliyetlere katılırken Hatay'da yardım ekiplerinin ulaşamadığı köylere, mahallelere yiyecek ve içecek ulaştırdık. Araçlarımızın giremediği yerlere gönüllü motorlu araçlarla ulaşım sağladık. Depremzedelerin çadır, giyecek, yakacak gibi daha fazla insani yardıma ihtiyaçları var. Lütfen onlardan yardımlarınızı ve dualarınızı esirgemeyin.

DEPREMİN YARALARINI BERABER SARALIM!

Hesap Adı: Medeniyet Uluslararası İnsani Yardım Derneği

İban No: TR86 0021 0000 0007 2538 7000 01

Açıklama kısmına Deprem yazmayı unutmayınız.

tefsir dersi 2020

whatsapp takip edin

Yazanlarımız