• AÇILIM - ATILIM

      Sıkışan ve daralan her kişi, her müessese, her devlet, her anlayış ve düşünüş, her medeniyet; atılım ve açılım yapmak ister. Bu sanıldığı kadar kolay ve hemeninde olabilecek bir durum değildir. Bu işin sancısını çekenler, -ister kişi olsun ister...

DUYURULAR

2023 YILI YAZ OKULUMUZ SONA ERDİ

yaz okulu 2023

Vakfımızın İstanbul Şubesinin organize ettiği ve çeşitli kültür merkezlerimizde gerçekleştirilen Yaz Okulu programımız sona erdi. Vakfımız, yaz tatilinin gelmesi ile birlikte çocuklarımızın kötü alışkanlıklardan ve ortamlardan uzak kalmasını sağlamak, iyi bir Müslüman olarak yetişmelerine katkı sunmak amacıyla İstanbul çeşitli semtlerinde yaz okulu eğitimi verdi.

Bu gayeye uygun olarak yaz okulu programlarımızda çocuklarımıza Kur’an-ı Kerim eğitimi başta olmak üzere Hz. Peygamber’in Hayatı, İlmihal ve Ahlak dersleri verildi, sosyal etkinlikler ve yarışmalarla çocuklarımızın sosyalleşmeleri ve kaynaşmaları sağlandı.

Elif-ba ile eğitimlerine başlayan genç kardeşlerimiz, kısa sürede Yüce Kitabımız Kur'an-ı Kerim'i yüzünden okuyabilecek bir seviyeye geldi. Eğitimini tamamlayan öğrencilerimize katılım sertifikası verildi.

Gençlerimizin eğitimine katkı sunan değerli hocalarımız başta olmak üzere maddi-manevi hiçbir desteği esirgemeyen gönüllülerimize, velilerimize teşekkür ediyor, Rabbimizden neslimizin ahlaklı, eğitimli, donanımlı, ülkesine ve İslam ümmetine faydalı birer Müslüman fert olarak yetişmesi için niyazda bulunuyoruz.

yaz okulu eğitim 1

yaz okulu eğitim 2

yaz okulu eğitim 3

yaz okulu eğitim 4

yaz okulu eğitim 5

yaz okulu eğitim 6

yaz okulu etkinlik 1

yaz okulu etkinlik 2

yaz okulu etkinlik 3

yaz okulu etkinlik 4

yaz okulu etkinlik 5

yaz okulu tören 1

yaz okulu tören 3

yaz okulu tören 4

yaz okulu tören 5

tefsir dersi 2020

whatsapp takip edin

Yazanlarımız