• İNSAN KENDİ ÖZÜNE BAKABİLİR Mİ?

      Uzun bir aradan sonra tekrar huzurunuzdayım. Geçirmekte olduğumu bir rahatsızlık nedeniyle yazıya ara vermiştim. Bundan böyle yazı tarzımı belki konu seçimini değiştirmeyi düşünüyorum. Bakalım becerebilir miyim? Dualarınızı bekliyorum. 

DUYURULAR

İNGİLİZCE KONUŞMA KULÜBÜ

speakin english club 3

Medeniyetin 100’ü Projeleri kapsamında ortaya çıkan “English Speaking Club (İngilizce Konuşma Kulübü)” İngilizce bilginizi konuşarak pratik yapmanızı sağlayan bir etkinlik kulübüdür.

İngilizce Konuşma Kulübü, İstanbul’ da özellikle İngilizce bilen, ancak bu teorik bilgiyi günlük hayatın herhangi bir alanında pratik olarak uygulayamayan, yani konuşamayan kişilere yönelik hazırlanmıştır.

English Speaking Club, 9 Şubat-15 Haziran tarihleri arasında, iki haftada bir gün cumartesi günleri, 12.00-14.00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir.

English Speaking Club, erkeklere yöneliktir.

İngilizce seviyesi, en az, orta (intermediate/ A2) ve en çok, ileri (advanced, C2) olan kişiler katılabilir.

English Speaking Club kursunun sonunda, eğer düzenli bir şekilde katılım olduğu takdirde, İngilizce konuşma konusunda daha özgüven sahibi olabilir, konuşmanız daha öncesine göre çok daha akıcı hale gelebilir. Konuşma aktivitelerinde kullanılan, İngilizce dinleme, okuma becerileri de konuşma becerisi ile orantılı olarak gelişebilir.

Eğer siz de gerek pratik eksikliği, gerekse özgüven sorunları yüzünden gerek toplantıda, gerek tatilde, ya da günlük hayatta İngilizce konuşmakta zorlanıyorsanız konuşma kulübümüze bekleriz.

Adres: Medeniyet Vakfı Genel Merkezi Akşemsettin Mah. Kınalızade Sk. No: 33 Fatih / İstanbul

Tel: 0212 521 73 01

speakin english club 4

tefsir dersleri

Yazanlarımızmedeniyet bulten logo

muvafakat besir

ömer hoca ile röportajlar